محل تبلیغات شما

انواع پوتین نظامی

پوتین های نظامی دارای انواع گونای هستند که در ادامه این متن به بررسی چند نوع از پوتین های نظامی مخصوص زمستان می‌پردازیم.

پوتین سربازی

اولین و پرکاربرد ترین نوع پوتین نظامی پوتین های مخصوص سربازی است که طراحی پوتین های ایمنی جدید مطابق با ساختار دقیق پای افراد است تا همان طور که گفته شد فشار به پاشنه و پنجه ها به کمترین حد ممکن برسد و پوتین ها به انداه کافی راحت باشند. پوتین ایمنی سربازی با پوشش کل پا تا بالای مچ ها از آن ها در مقابل ضربات وارده محافظت کرده و پاشنه پوتین از پارچه برزنتی مرغوب ساخته شده تا دوندگی برای سربازان راحت باشد.

ضد آب بودن پوتین های سربازی اهمیت زیادی دارد به همین دلیل برای پوتین های نظامی جدید از چرم اشبالت استفاده می‌شود که باعث می‌شود قیمت آنها بالاتر بوده ولی کیفیت زیادی نیز داشته باشند.

پوتین نظامی چرم

این پوتین های نظامی از چرم گاو ساخته شده اند که این موضوع باعث می‌شود تا کیفیت این پوتین ها تا چند برابر بالاتر برود و راحتی زیادی داشته باشد و از حالت خشک و غیر استاندارد بیرون بیایند. پاشنه طراحی شده برای این نوع از پوتین ها از جنس اشپالت ضخیم تولید شده و با انواع مختلف سطح زمین سازگار می شود. پاشنه طراحی شده برای این پوتین نظامی طبی است و از آسیب وارده به ستون فقرات فرد جلوگیری می نماید و دقیقا مناسب با شکل پا است تا از آسیب های دیگری که به پا وارد می‌شود جلوگیری کند. از این جنس پوتین ها می‌توان برای سربازان نیز استفاده کرد.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و قیمت 

پوتین نظامی به ایمن ترافیک مگ مراجعه کنید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها