محل تبلیغات شما

رنگ ها و چسب های ترافیکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی است که از دیرباز تاکنون در ایجاد ترافیک‌های روان و همچنین حفظ جان رانندگان و افراد پیاده نقش مهمی ایفا کرده است.و از مهم ترین وسایل ترافیکی هدایت کننده می باشد. رنگ های ترافیکی برای مشخص کردن مسیر ها و ایمنی بیشتر، در جاده و خیابان ها استفاده می شوند.

رنگ ها و چسب های ترافیکی

به منظور افزایش دید راننده ها در طول شب و تسلط بیشتر بر جاده.در شرایط بد آب و هوایی از دانه های شیشه ای بازتابنده ای در رنگ های ترافیکی کمک می گیرند. این روش یکی از موثرترین راه ها برای نشانه گذاری خطوط جاده ها محسوب می شود.برای آشنایی کامل با انواع، مشخصات و ویژگی های رنگ ها و چسب های ترافیکی به بررسی این مقاله می پردازیم.


رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی یک نوع رنگ یا برچسب خاص است.که برای استفاده در پروژه‌های راهنمایی و رانندگی، علامت گذاری سطح جاده‌ها و تونل‌ها، علامت گذاری پارکینگ‌های شخصی و عمومی، مشخص کردن محل پارک و محل عبور عابر پیاده و مشخص کردن حاشیه جاده در اماکن مختلف طراحی شده است.


این رنگها دارای برخی ویژگی‌های منحصر به فرد هستند.که باعث می‌شود استفاده از آنها در پروژه‌های ترافیکی توجیه پذیر بوده و نسبت به رنگ‌های معمولی از برتری بیشتری برخوردار باشند. انواع رنگ ترافیکی موجود در بازار، دارای برخی ویژگی‌های مشترک بوده که این ویژگی‌ها برای استفاده در شرایط محیطی مختلف و نامناسب ایده آل هستند.


همچنین سعی شده است که برخی ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد.در هر کدام از این رنگ‌ها به وجود بیاید تا کاربرد خاص هر کدام از آنها نیز حفظ شود. به همین دلیل می‌بینیم که.در بین محصولات آنها با واژه‌هایی مانند رنگ ترافیکی سرد ترموپلاست یا رنگ ترافیکی گرم ترموپلاست.مواجه می‌شویم که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.


برای خواندن اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد رنگ ها و چسب های ترافیکی روی  

ادامه مطلب کلیک کنید.
هم چنین جهت خرید و مشاوره با کارشناسان ما به سایت

ایمن ترافیک کالا مراجعه فرمائید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها