محل تبلیغات شما

آینه محدب ترافیکی به آینه‌هایی گفته می شود که به شکل برآمده طراحی شده‌اند و این اجازه را به افراد می‌دهند که مکان‌هایی را ببینند که در حالت عادی قادر به دیدن آن نیستند. این آینه‌ها معمولا در محل‌هایی نصب می شوند که این اجازه را به رانندگان بدهند تا از خودروهایی که از پشت پیچ به سمت آنها می‌آیند و یا خطرات احتمالی باخبر شوند. از این آینه‌ها به صورت آینه اضافی در خودروها نیز استفاده می‌شود، که باعث می‌شود رانندگان به راحتی نقاط کور اطراف خودرو را زیر نظر داشته باشند. استفاده دیگر این آینه‌ها در فروشگاه‌ها و به منظور مراقبت بیشتر از محصولات است. به کمک این آینه‌ها، صاحبان فروشگاه می‌توانند نقاط مختلف فروشگاه را زیر نظر داشته باشند.


انواع آینه محدب ترافیکی

انواع گوناگونی از آینه محدب ترافیکی وجود دارد که هرکدام کارایی خاصی دارند و در مکان‌های مختلفی از آنها استفاده می‌شود. به عنوان مثال، آینه‌هایی وجود دارند که به شکلی طراحی شده‌اند که جهات مختلف را نشان می‌دهند. این آینه برای استفاده در سقف مناسب هستند، چرا که به شما این اجازه را می دهند که تمام فضای اتاق را تحت نظر داشته باشید. از این آینه‌ها در فروشگاه‌ها استفاده می شوند و به نیروهای امنیتی این اجازه را می‌دهند که با دقت تمامی فروشگاه را تحت نظر داشته باشند.

انواع آینه محدب ترافیکی بر اساس جنس مواد سازنده آنها

آینه محدب بر اساس جنس مواد سازنده آنها به دو دسته اصلی آینه محدب شیشه ای و آینه محدب پلی کربنات تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها کاربرد ویژه ای دارند که به آن خواهیم پرداخت.

آینه محدب شیشه ای

از انواع آینه های محدب می‌توان به آینه محدب شیشه ای اشاره کرد که کاربرد فراوانی نیز دارند که یکی از مهم ترین آنها استفاده در پارکینگ های عمومی است. از آینه ها می‌توان در فروشگاه ها و مکان هایی که نیاز به دیدی بالا دارند استفاده کرد. در پارکینگ هایی که داراری رمپ های زیاد و پر پیچ و خم هستند می‌توان از آینه محدب شیشیه ای استفاده کرد. از این آینه ها در سایز های گوناگون استفاده می‌کنند که بهترین کارایی را داشته باشند و امنیت را بالا ببرند. این آینه ها دارای قطر 40، 50 و 60 سانتی متری هستند که در مکان های خصوصی هم قابل استفاده هستند.

ادامه این مطلب را می‌توانید در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها