محل تبلیغات شما

سرعت گیر ها از مهم ترین و و کاربردی ترین 

تجهیزات ترافیکی هستند.که در خیابان ها و اتوبان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین از مهم ترین 

تجهیزات ایمنی هستند.که باید در خیابان ها و اتوبان ها وجود داشته باشند. سرعت گیر ها به دلیل اینکه در همه خیابان ها،کوچه ها و تقاطع ها وجود دارد باید داری کیفیت بالایی بوده.تا بتوانند به درستی به رانندگان برای رعایت بهتر نظم در رانندگی کمک کنند. امروزه استفاده کردن از سرعت گیرهای قدیمی کاهش پیدا کرده است.و سرعت گیر های جدید تر جای آنهارا گرفته اند. سرعت گیر هوشمند به دلیل ساختار خاص می‌تواند.با کمترین آسیب به خودرو های شما، سرعت خودرو شما را در قسمت های گوناگون کنترل کند.

سرعت گیر هوشمند چیست؟

این تکنولوژی که با استفاده از سیال غیر نیوتنی به‌دست‌ آمده.است، می‌تواند به بهبود عملکرد ایمنی و ترافیک منجر شود. سیال غیر نیوتنی سیالی است.که در مقابل افزایش آهنگ تنش برشی اعمال‌شده مدول سختی آن افزوده می‌شود. به بیان ساده‌تر هر چه با شدت بیشتری به آن برخورد شود، سخت‌تر شده.و بیشتر مقاومت می‌کند. این امر کمک می‌کند.که این سرعت گیر هوشمند استاندارد.برای سرعت‌های مختلف عملکرد متفاوتی از خود نشان دهد. به ‌عنوان‌ مثال اگر در یک ناحیه، هدف، کاهش سرعت به حداکثر 30 کیلومتر بر ساعت.باشد،.با تنظیم این 

سرعت گیر هوشمند می‌توان به مانعی در مسیر رسید، که در صورت بیشتر بودن سرعت.وضعیت نامطلوبی را برای سرنشین ایجاد کند. همچنین در صورت کاهش سرعت، سرعت‌گیر تغییر شکل داده.و مسیری هموار را برای راننده و سرنشین به وجود می‌آورد.

ادامه این مطلب را می‌توانید در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها